тел.
+38 (044) 254 48 50
+38 (050) 400 90 40
Україна, 01015, м. Київ, вул. Московська, 46/2,
4 секція, 10 поверх, офіс 201-202

Приватне акціонерне товариство «Велта» (код за ЄДРПОУ 21559409, місцезнаходження: 01015, м. Київ, вулиця Московська, будинок 46/2) - універсальна страхова компанія, що успішно працює на страховому ринку України з 1993 року і має ліцензії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, на проведення 18 видів страхування.

25 років роботи компанії переконливо демонструють її стабільність, ефективний розвиток і високий рівень довіри клієнтів.

Стабільність компанії забезпечується економічно обґрунтованим і зваженим підходом до інвестиційної діяльності і управління страховими резервами, що разом із жорстким контролем ризиків є ключовими факторами розвитку компанії.

Компанія професійно реагує на будь-які зміни страхового ринку і ефективно працює як за вже освоєними класичними, такі за новими напрямками страхування.

З 2000 року компанія розпочала надавати послуги зі страхування клінічних випробувань лікарських засобів, завдяки чому вийшла на міжнародний рівень та співпрацює з численним рядом фармацевтичних компаній та контрактно-дослідницьких організацій Росії, США, Німеччини, Англії, Франції, Італії, Японії, в т.ч. при посередництві міжнародних брокерів Marsh, AON, Willis, JLT, Howden.

У 2003 році компанія отримала ліцензію на право здійснювати страхову діяльність у формі обов’язкового страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту, набула членства у об’єднанні «Ядерний страховий пул України» та успішно працює за цим напрямком. Страхування відповідальності за ядерну шкоду є одним із складних видів, тому участь у пулі передбачає абсолютну фінансову стійкість і надійність страховика у зв’язку із значними обсягами відповідальності, що приймаються.

Сьогодні страхова компанія «Велта» пропонує своїм клієнтам широкий спектр страхових послуг з добровільних та обов’язкових видів страхування. Пропоновані страхові продукти дають можливість забезпечити клієнтам компанії надійний захист бізнесу, майна, здоров'я та відповідальності.

Гнучкість тарифної політики і збалансованість страхового портфелю забезпечують фінансову стійкість страхових операцій і гарантують виконання прийнятих компанією зобов'язань із виплати страхових відшкодувань.

Багато неприємностей можна попередити - зробіть це зі страховою компанією «Велта»!