тел.
+38 (044) 254 48 50
+38 (050) 400 90 40
Україна, 01015, м. Київ, вул. Московська, 46/2,
4 секція, 10 поверх, офіс 201-202

Страхування - ваша гарантія проти збитку, якого не можна уникнути або якому не можна запобігти. Якщо говорити коротко і по суті, то сенс будь-якого страхування полягає в економічному захисті майнових інтересів застрахованої особи.

Наявність страхового полісу (договору страхування) допомагає впоратися з неприємними сюрпризами і знизити ризики, оскільки мета страхування - зменшення матеріального збитку застрахованої особи і/або її близьких.

Досягнувши певного рівня добробуту, у людини виникає потреба захистити його від втрати. Вона страхує життя, здоров'я, майно, іноді свою цивільну відповідальність від можливих в кожному конкретному випадку ризиків. Майно страхується від пожежі, дії води, протиправних дій третіх осіб. Життя і здоров'я - від ризиків смерті, критичних захворювань, повної або часткової втрати працездатності. При цьому страхування дозволяє розраховувати на отримання грошової компенсації у разі, якщо небажана подія все-таки сталася. Наприклад, отримавши травму в результаті нещасного випадку, людина за рахунок страхової виплати може компенсувати збитки, неминуче пов'язані з лікуванням, перервою в роботі.

Таким чином, відшкодувавши отриманий збиток, страхування дозволяє підтримувати стабільність і стійкість досягнутого рівня життя. Страховий поліс (страховий договір) не виключає з нашого життя небезпеки і ризики, але допомагає з ними впоратися, фінансово компенсуючи їх наслідки.